• Haberler
  • Başkan Hakan ER Halkla Buluştu!

Başkan Hakan ER Halkla Buluştu!

Başkan Hakan ER Halkla Buluştu!

Milliyetçi Hareket Partisi Niğde Belediye Başkan Adayı Hakan ER, Niğde’nin cadde ve sokaklarını gezerek vatandaşının sıkıntılarını dinledi. Esnafların sorunları ile yakından ilgilenen Hakan ER, bu hususta elini taşın altına koyacağını ve bu gidişe artık dur demenin zamanı geldiğini belirtti.
Başkan Hakan ER ziyareti ile ilgili şöyle konuştu; “ Halk buluşmaları ile vatandaşlarımızı dinlemek, öneri ve çözüm bulmak, hizmetlerimiz ve projelerimiz ile ilgili halkı birinci ağızdan bilgilendirmek bizim asli vazifemizdir. Vatandaşlarımız ile hem çayımızı hem sohbetimizi paylaşıyoruz. Halkımın, esnafımın, öğrencimin dertlerini tek tek dinledim notlarımı aldım. Daha güzel ve refah bir Niğde için buradayım, sizinleyim.”
Halk ile buluşmanın önemine de değinen Başkan Hakan ER, halkla kaynaşma ve irtibatı kuvvetlendirme açısından gerekli bulduğu bu buluşmaları daha sık yapacağını belirtti. Halkının, esnafının, gençlerinin dertleri ile dertlendi. Ve programını şu sözlerle sonlandırdı." Niğde'miz yıllardır hizmete muhtaç Kayseri Adana, Aksaray illeri arasında sıkışmış hizmet almayan bir şehrimiz. Niğde halkı iktidarın hizmetine muhtaç olduğu için siyaset gözetmeden iktidara 10 yıl oy verdi. Sonuç gene hüsran, kaybeden gene Niğde'm oldu, biz bu mahpus kaderi değişmeye geliyoruz."