• Haberler
  • Başkan Hakan ER, Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Deniz Depboylu ile Niğde’de Buluştu.

Başkan Hakan ER, Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Deniz Depboylu ile Niğde’de Buluştu.

Başkan Hakan ER, Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Deniz Depboylu ile Niğde’de Buluştu.

Deniz Depboylu, Başkan Hakan ER ve vatandaşların yoğun ilgisi ile karşılaştı. Öğle yemeği eşliğinde gelecek seçimler ve halkın istikbali açısından alınabilecek tedbirler noktasında bir de toplantı gerçekleştirdiler.
Konuşmalarda önümüzdeki seçimlerin önemine de vurgu yapan Hakan ER, “ Hep birlikte üzerimize düşeni yapacağız. Bu seçim Belediye Başkanlığının ötesinde, Niğde’nin nasıl yaşayacağını belirleyen seçimdir. Bu yüzden hassasiyetim en üst noktadadır. Halkıma inancım tamdır. Destekleri sayesinde Niğde’miz kazanacak. Bu yüzden hepimiz üzerimize düşeni yapmalıyız.” Söylemlerinde bulundu. Ömer Halisdemir Üniversitesinde Kongre Ve Kültür Merkezinde Deniz Depboylu’nun da yer aldığı konferansa katılan Hakan ER, konferans sonrası Niğde MHP İl Teşkilat binasına ziyarette bulundu.
Bu güzel buluşmada her iki tarafta memnuniyetini dile getirirken, en kısa sürede tekrardan görüşmek dileği ile veda edildi. Hakan ER, halkı böylelikle birlik ve beraberliğe bir kez daha davet etti. “Halkımın iradesine güveniyorum, hep birlikte kazanacağız.” dedi.